MÖBLER / Skåp & hyllor / Jalusiskåp 7312604
nr 731 2604
Jalusiskåp
Gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, mahogny, längd: 135, djup: 37, höjd: 130
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2011
kl 18:19:47
12/12 16:59:27
Den Gustavianska stilen